Hasičské jiskření

« Zpět na seznam akcí třídy

Akce se konala 7.1.2016.

Dne 7.ledna k nám do třídy přijeli studenti z hasičské střední školy v Příbrami. Vysvětlili nám, jak se zachovat při různých nepříjemných událostech v jejich oboru. Například jsme balili evakuační zavazadlo, také nám říkali, čím se co hasí a ukázali svoji výstroj. V průběhu přednášky nám pouštěli různá videa k tématu. Nakonec jsme si z toho všichni odnesli, že štěstí přeje připraveným.

A. Stoličná

 

Na začátku nás seznámili s tím, co má hasič při zásahu na sobě. Na vše jsme si mohli sáhnout a případně obléknout. Přednáška pokračovala tím, že nám vysvětlili, jak se chovat při požáru doma, venku nebo v autě. Poučili nás, jak se chovat při mimořádných událostech. Tento program se mi líbil a byl poučný.

V.Štajnerová

 

Studenti nás poučili o tom, že když někde započne požár, máme hned volat linku 150 nebo linku 112. Také nám říkali, že každá větší budova musí mít vyznačeny únikové východy. Určitě to stálo za to. Na památku nám dali drobné dárky a maskoty svého programu Plamínka a Kapičku, které jsme si vystavili ve třídě. L. Bauerová

 

 

 

 

 

 

Hasiči
hasiči
hasiči
hasiči
hasiči
Adresa:
Jiráskova 617/6
268 01 Hořovice
Telefon +420 311 512 028
Fax +420 311 512 029
Email info-ZAVINOVADLO:2zshorovice.cz