Domácí úkoly - 2020-2021 / třída 5.B

« zpět na menu třídy

Aktuální úkoly

Aktuálně nejsou žádné domácí úkoly k vypracování.

Uplynulé úkoly

Do 13.10.2020

Probrané učivo,úkoly, aktuality

Zadáno: 28.8.2020

---------------------------------------------------

12.10.

Vážení rodiče, zítra rozdám dětem obálky s osobním číslem a návodem pro platbu přes účet a prosím o převod peněz za všechny pracovní sešity/ 2x Matematika, 2x Vlastivěda, Přírodověda, Angličtina, Sloh a Čtenářský deník./ Suma je poměrně velká, sešity však budou děti potřebovat hlavně vzhledem k distanční výuce, která nás čeká. Děkuji předem. J.B.

 

Celková cena je 684,-Kč

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13.10.

Rozhodnutím nadřízených orgánů bude od zítřka do 2.11. 2020 probíhat distanční výuka. Je povinná!!! Děti budou z domova pracovat na počítačích podle rozvrhu hodin, úlohy budou denně nacházet na počítači v Učebně pod jednotlivými předměty/ na hodinách informatiky byli seznámeni/, které si rozkliknou. Úkoly vypracují, ofotí mobilem, uloží na plochu a zašlou zpět do Učebny. Úlohy se budou známkovat. Děti budou pracovat od rána 8.05 /zapnou si počítat, najdou si zadání učiva/ podle daného rozvrhu /kromě výchov a informatiky/. Dále se několikrát sejdeme na Meatu, který předem ohlásím a děti se v danou hodinu připojí. Zde si objasníme některé učivo, kterému nebudou rozumět. Dnes jsem jim zadala úkol, který mají ofotit a přeposlat do Učebny do předmětu ČJ, aby si to vyzkoušely. Prosím, abyste jim s tím pomohli, aby mohly samostatně dopoledne zasílat ofocená cvičení.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

UPOZORNĚNÍ:

 

Dobrý den, znovu připomínám, že distanční výuka je povinná, takže i Meety jsou povinné. Pokud se dítě nenahlásí na předem určený Meet, má neomluvenou hodinu /pokud se předem nebo ze závažných důvodů poté ihned neomluví./ Totéž platí i o omlouvání z vyučování, také je nutno nahlásit předem, jako v době klasické výuky.

Nastavte dětem denní režim, aby od 8.05 pracovaly, na Meetu zjišťuji, že první dvě hodiny většina z nich nic nedělá a pak mi hlásí, že to vše do určené hodiny nestačily.Děkuji. J.B.

Adresa:
Jiráskova 617/6
268 01 Hořovice
Telefon +420 311 512 028
Fax +420 311 512 029
Email info-ZAVINOVADLO:2zshorovice.cz